Mezoterapia na wypadające włosy

Mezoterapia na wypadające włosy

Zabieg Mezoterapii skóry głowy nie tylko skutecznie zapobiega łysieniu i aktywnej utracie włosów, ale również stymuluje odrost nowych , także tych „uśpionych” włosów.

Mezoterapia igłowa skóry głowy wpływa również znacząco na samą skórę głowy poprzez silne jej nawilżenie oraz na strukturę włosów i ich kondycję. Regeneruje, rewitalizuje, wzmacnia, poprawia rozczesywanie i sprawia, że włosy wyglądają zdrowo.
Mezoterapia na włosy cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, gwarantuje szybkie i widoczne efekty, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie.

ZALECENIA

Zaleca się wykonanie serii 6 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych. Natomiast dla podtrzymania efektów wskazane jest wykonanie 1 zabiegu w miesiącu.

Zabiegi Mezoterapii igłowej można wykonywać naprzemiennie z zabiegami Karboksyterapii skóry głowy.

W celu doboru właściwej metody pielęgnacji zapraszam na konsultację kosmetologiczną.

Rekomendowane produkty:

Hair N-Renewal RE – to idealnie zbilansowany koktajl, zawierający precyzyjną kompozycję składników aktywnych i wspomagających wzrost włosa. Kompleks redensil TM, peptydy i mikroelementy, skutecznie zapobiega łysieniu i wypadaniu włosów.

Jest odpowiedzią dla osób, które szukają naprawdę skutecznego preparatu. Zabieg wykonany preparatem Hair N-Renewal RE jest alternatywą dla transplantacji włosów. Zawarty w preparacie kompleks Redensyl TM jest alternatywą dla preparatów zawierających minoxidol, a w/g badań na ochotnikach o 30% skuteczniejszy.

hair-n-renewal-re

Działanie:

  • Kompleksowo zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów
  • Hamuje powstawanie zakoli
  • Zapewnia porost nowych włosów
  • Przyspiesza fazę wzrostu włosów, włosy stają się piękne i mocne

Dermaheal HL – to produkt do skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

Produkt Dermaheal HL został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł Perły Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii NAJLEPSZY PREPARAT DO MEZOTERAPII.

perla
dermaheal