Mezoterapia na wypadające włosy

Mezoterapia na wypadające włosy

Zabieg Mezoterapii skóry głowy nie tylko skutecznie zapobiega łysieniu i aktywnej utracie włosów, ale również stymuluje odrost nowych, także tych „uśpionych” włosów.

Mezoterapia igłowa skóry głowy wpływa również znacząco na samą skórę głowy poprzez silne jej nawilżenie oraz na strukturę włosów i ich kondycję. Regeneruje, rewitalizuje, wzmacnia, poprawia rozczesywanie i sprawia, że włosy wyglądają zdrowo.
Mezoterapia na włosy cieszy się bardzo dużą popularnością zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, gwarantuje szybkie i widoczne efekty, co wpływa na doskonałe samopoczucie i zadowolenie.

ZALECENIA

Zaleca się wykonanie serii 4-6 zabiegów w odstępach 7-14 dniowych (w zależności od zastosowanego preparatu).

Zabiegi Mezoterapii igłowej można wykonywać naprzemiennie z zabiegami Karboksyterapii skóry głowy.

W celu doboru właściwej metody pielęgnacji zapraszam na konsultację kosmetologiczną.

Rekomendowane produkty:

Hair N-Renewal RE – to idealnie zbilansowany koktajl, zawierający precyzyjną kompozycję składników aktywnych i wspomagających wzrost włosa. Kompleks redensil TM, peptydy i mikroelementy, skutecznie zapobiega łysieniu i wypadaniu włosów.

Jest odpowiedzią dla osób, które szukają naprawdę skutecznego preparatu. Zabieg wykonany preparatem Hair N-Renewal RE jest alternatywą dla transplantacji włosów. Zawarty w preparacie kompleks Redensyl TM jest alternatywą dla preparatów zawierających minoxidol, a w/g badań na ochotnikach o 30% skuteczniejszy.

hair-n-renewal-re

Działanie:

  • Kompleksowo zapobiega nadmiernemu wypadaniu włosów
  • Hamuje powstawanie zakoli
  • Zapewnia porost nowych włosów
  • Przyspiesza fazę wzrostu włosów, włosy stają się piękne i mocne

Dermaheal HL – to produkt do skóry głowy, działający regenerująco. Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych skutecznie ogranicza wypadanie włosów i łysienie, zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Wspomaga odrastanie włosów, poprzez rewitalizację cebulek włosowych i stymulacje krążenia. Zapobiega problemom związanym ze skórą głowy i zwiększa gęstość oraz grubość włosów. Stymuluje i wzmacnia cebulki włosa. Nawilża i odżywia włosy i skórę głowy.

Dermaheal HL to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

Produkt Dermaheal HL został doceniony w prestiżowym konkursie przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych i otrzymał zaszczytny tytuł Perły Dermatologii Estetycznej 2013 w kategorii NAJLEPSZY PREPARAT DO MEZOTERAPII.

perla
dermaheal