Carbolift


CARBOLIFT PRZY UŻYCIU CARBOXYTHERAPY DUAL XT

CARBOLIFT® to nowy, innowacyjny zabieg, określany inaczej Mikroinfuzją wieloigłową CO2 stanowiący alternatywę dla nici PDO. Zabieg ma na celu zagęszczenie skóry poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia, dzięki systemowi pulsujących igieł z mikroinfuzją medycznego CO2 .

carbolift Wprowadzany dwutlenek węgla ze względu na swoje fizjologiczne mechanizmy działa w sposób synergistyczny, potęgując efektywność zabiegu. Oddziałuje na reorganizację struktury tkankowej i wspomaga regenerację tkanek podczas procesu gojenia. W efekcie dochodzi do stymulacji fibroblastów i intensywnej produkcji włókien kolagenu i elastyny twarzy. Działanie mechaniczne CO2 indukuje proces zapalny z następową migracją fibroblastów do obszaru poddanego zabiegowi, stymuluje syntezę kolagenu i innych białek tkanki łącznej, co zwiększa w widoczny sposób napięcie i elastyczność skóry. Uzyskujemy delikatny, ale zarazem naturalnie zauważalny lifting wraz z wydobyciem „młodszej” topografii naszej twarzy

EFEKTY ZABIEGU

Po tygodniu pojawiają się widoczne efekty zabiegu: wzrost napięcia skóry oraz redukcja zmarszczek. Natomiast osiągnięcie oczekiwanego efektu następuje już po 3 zabiegach, wykonanych w odstępach 30 dni. CARBOLIFT® wykonywany jest wyłącznie urządzeniem CARBOXYTHERAPY DUAL XT.

Sprawdź w cenniku: Kosmetologia estetyczna